ترندی‌ترین مدل هودی زنانه 1401 جدید که هیچ کجا ندیده‌اید

39

بی‌شک اگر شما به لباس‌های راحت و اسپورت علاقه داشته باشید، هودی بهترین گزینه برای پوشیدن برای روزهای بارانی و قرارهای دوستانه می‌باشد. هودی‌ها را می‌توان با لباس‌ها و استایل‌های گوناگون ست کرد، با ما همراه باشید تا مدل هودی زنانه 1401 جدید را به شما به طور کامل معرفی کنیم.

هودی چیست؟

هودی در واقع نوعی گرمکن کلاهدار، مدل هودی زنانه 1401می‌باشد، در واقع هودی نوعی لباس بسیار راحت و همچنین غیر رسمی می‌باشد که برای محیط خانه و بیرون خانه بهترین گزینه می‌باشد. این لباس با دارا بودن دوخت دور مچ و کمر سبب حفظ نگهداری گرما می‌شوند.

هودی با دارا بودن کلاه نسبتا بزرگ می‌تواند سر فرد را گرم نگه دارد، علاوبر آن برخی از هودی‌های موجود در بازار دارای جیب‌های بزرگ م‌باشند که به گرم نگه داشتن دست کمک بسیار فراوانی می‌کند.

تفاوت هودی زنانه و هودی مردانه

در اینجا به شکل مختصر، تفاوت های اصلی بین هودی های زنانه و مردانه آورده شده است که در ادامه می توانید اطلاعات بیشتری را در این زمینه دنبال کنید:

  • سایز بندی
  • شکل
  • تناسب
  • قرار دادن زیپ

اندازه یک تفاوت کلیدی است

برای شروع، واضح ترین تفاوت بین طرح های مردانه و زنانه، سایز بندی است. اندازه‌های زنانه به‌طور قابل‌توجهی کوچک‌تر از سایزهای مردانه است، و بررسی جدول اندازه‌ها همیشه راهی هوشمندانه برای این است که متوجه شوید هودی انتخابی شما زنانه است یا مردانه.

اشکال مختلف برای بدن های مختلف

بدن مردان و زنان می تواند از نظر شکل بسیار متفاوت باشد، و هودی های استاندارد طوری طراحی شده اند که منعکس کننده این موضوع باشند. به طور کلی، هودی‌های عملکردی زنانه، به گونه‌ای طراحی می‌شوند که به طور طبیعی بدنی منحنی‌تر داشته باشند، در حالی که هودی‌های مردانه مستطیلی‌تر هستند.

هودی‌های زنانه اغلب به گونه‌ای برش داده می‌شوند که کمی راحت‌تر باشند، در حالی که مردانه کمی گشادتر بوده هرچند همیشه استثناهای زیادی برای این قانون وجود دارد. به طور سنتی، هودی های زیپ دار مردانه دارای زبانه زیپی در سمت راست هستند، در حالی که زبانه زیپی زنانه در سمت چپ قرار دارد، اگرچه امروزه، همیشه اینطور نیست.

ترندی‌ترین مدل هودی زنانه 1401 جدید

هودی‌ لباسی می‌باشد که استفاده از آن برای دختر و پسر بدون محدودیت می‌باشد و بهترین گزینه برای استفاده در روزهای سرد پاییز و زمستان می‌باشد. ترندی‌ترین مدل هودی زنانه 1401 جدید به صورت زیر می‌باشد.

هودی‌های زیپ دار

یکی از مدل‌های خاص و شیک هودی، هودی‌هایی هستند که زیپ دار هستند که به راحتی می‌توان آن را به تن کرد. در صورتی که شما می‌خواهید زیر هودی خود پیراهن و یا ژاکت بپوشید و یا از هودی برای استایل چند لایه استفاده کنید، هودی‌های زیپ دار بهترین گزینه برای این نوع استفاده‌ها می‌باشد.

هودی چیست؟
هودی چیست؟
هودی زنانه زیپ دار جدید
هودی زنانه زیپ دار جدید
ههودی زیپ دار جدید دخترونه
ههودی زیپ دار جدید دخترونه
هودی زیپ دار دخترونه
هودی زیپ دار دخترونه

هودی جلو بسته

یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مدل هودی، نوع بدون زیپ و جلو بسته هودی می‌باشد. در این نوع هودی با دار بودن بند مخصوص در قسمت کلاه، به راحتی در تنظیم میزان گشادی و تنگی کلاه نقش دارد و هیچ گونه زیپی بر روی این مدل وجود ندارد. در صورتی که خواهان استایل‌های کژوال هستید، استفاده از هودی مدل جلو بسته و بدون زیپ تاثیر بسیار زیادی در خوشپوشی در این استایل دارد.

جدیدترین مدل هودی دخترونه جلو بسته
جدیدترین مدل هودی دخترونه جلو بسته
مدل هودی جلو بسته جدید
مدل هودی جلو بسته جدید
هودی ترند جدید جلو بسته
هودی ترند جدید جلو بسته
هودی زنانه جدید 1401
هودی زنانه جدید 1401
هودی جلو بسته دخترانه شیک
هودی جلو بسته دخترانه شیک

 

هودی با زیپ نیمه

این نوع هودی برای استایل‌های ساده گزینه بسیار مناسبی می‌باشد، در این مدل زیپ از قسمت کلاه هودی شروع و تا بالای شکم و پایین سینه امتداد دارد. همین امر باعث شده تا باز و بسته کدن این نوع هودی بسیار راحت باشد. همین امر سبب شده تا استفاده از این هودی برای برخی از افراد که علاقه‌ای به هودی جلو باز ندارند، بهترین گزینه باشد.

هودی ترند جدید
هودی ترند جدید
هودی ترند جدید دخترونه
هودی ترند جدید دخترونه
هودی جدید دخترونه قشنگ
هودی جدید دخترونه قشنگ
هودی جلو زیپ دار دخترونه
هودی جلو زیپ دار دخترونه
هودی زیپ دار جدید
هودی زیپ دار جدید

هودی بلند

این نوع هودی به هودی‌های اورسایز نیز معروف می‌باشد که می‌توان از آن به عنوان یک آیتم اصلی برای بیرون نیز استفاده کرد.

راحتی و بلندی این هودی سبب شده تا به هودی پر‌طرفدار و راحت در بین افراد تبدیل شود. اگر قصد استایل کردن با این نوع هودی را دارید، خوب است بدانید که به راحتی با شلوارها و لگ‌ها قابل ست کردن می‌باشد. هودی بلند از قانون و روش خاصی برای شت پیروی نمی‌کند و به راحتی قابل ست کردن است.

در ادامه چند مدل هودی زنانه 1401 اورسایز را مشاهده کنید

مدل هودی جدید 1401
مدل هودی جدید 1401
هودی بلند جدید
هودی بلند جدید
هودی بلند قشنگ
هودی بلند قشنگ
هودی ترند اینستاگرامی
هودی ترند اینستاگرامی
هودی دخترونه بلند
هودی دخترونه بلند

هودی ساده

هودی ساده برای افرادی که به دنبال استایل‌های بسیار ساده هستند، گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. از نظر ظاهری این نوع هودی بسیار ساده بوده و دارای رنگ‌های مختلف می‌باشد.

هودی ساده به راحتی با کت‌ها، انواع پالتوهای چرم و جین قابل ست کردن می‌باشد.

هودی جدید ترندی
هودی جدید ترندی
هودی جذاب ترندی
هودی جذاب ترندی
هودی ساده جدید
هودی ساده جدید
هودی ساده و جذاب دخترونه
هودی ساده و جذاب دخترونه
هودی قشنگ دخترونه جدید
هودی قشنگ دخترونه جدید

هودی کوتاه

یکی از مدل هودی زنانه 1401 جدید، هودی کوتاه می‌باشد که از محبوبیت خاصی در بین گروه سنی نوجوانان و جوانان برخوردار می‌باشد. برای افرادی که به دنبال داشتن استایل اسپورت هستند، گزینه مناسبی می‌باشد.

 


مقاله پیشنهادی: جدیدترین مدل پالتو زنانه 1401

 

 

هودی کوتاه به راحتی با دان اسپورت ست می‌شود و یا می‌توانید آن را با شلوارهای فاق بلند اسلش یا جین ست نمایید.

هودی برای پاییز 1401
هودی برای پاییز 1401
هودی دخترونه اینستاگرامی
هودی دخترونه اینستاگرامی
هودی کوتاه دخترونه
هودی کوتاه دخترونه
هودی نیم تنه ای
هودی نیم تنه ای

در انتها

اگر به دنبال استایل جدید و راحت هستید، استفاده از هودی بهترین گزینه می‌باشد. مدل هودی زنانه 1401 جدید این امکان را به افراد داده است تا به راحتی استایل خود را با هودی‌های متنوع ست نمایند. شما می‌توانید در کنار هودی از کت‌ برای پوشیدن بر روی هودی استفاده کنید و از استایل جذاب خود لذت ببرید.

منبع تعریف هودی: ویکیپدیا

سوالات متداول

1. هودی چیست؟

هودی در واقع نوعی گرمکن کلاهدار، پلیور می‌باشد، در واقع هودی نوعی لباس بسیار راحت و همچنین غیر رسمی می‌باشد که برای محیط خانه و بیرون خانه بهترین گزینه می‌باشد.

2. برای استایل‌های مینیمال کدام هودی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

شما می‌توانید از هودی ساده برای استایل‌های مینیمال و ساده استفاده نمایید.

3. جنس هودی از چیست؟

جنس هودی در واقع از پنبه و در برخی از مدل‌ها نخ می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.